Optimal Yaşam Koçluğu / Öğrenci Koçluğu Eğitimi

Kurum: Coach Team Optimal Koçluk


Şehir: Ankara


Eğitim Detayı:

Optimal Koçluk olarak, Başkent Üniversitesi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Merkezi (BEDAM) tarafından düzenlenen Yaşam ve Öğrenci Koçluğu Sertifka Programlarının eğitimlerini vermekteyiz.

Eğitimlerini ve aşağıda belirtilen sertifika süreçlerini başarı ile tamamlayan koçlarımız Başkent Üniversitesi Koçluk Eğitim Sertifikasını almaya hak kazanmaktadırlar.

Hem yaşam hem de öğrenci koçluğu eğitimlerimiz 72 saat sürmekte olup, her iki programın ilk 45 saati ortak olarak düzenlenmektedir.

Eğitimlerimize ilişkin ayrıntılı bilgi için www.optimalkocluk.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Toplam Eğitim Saati: 72 Saat


Eğitmen:

Ebru Oğuş - Ceyda Tezel

Eğitim Süre ve Yöntemi:

Eğitimlerimiz hafta sonları 09:30 - 18:30 ve hafta içi 18:00 - 21:30 saatleri arasında olacak şekilde programlanmıştır. Düzenli olarak yeni sınıflarımız açılmaktadır.
Teorik bilgi aktarımı ve uygulamalı seanslar içeren örgün eğitimlerimizi tamamlayan öğrencilerimiz öneclikle bir sınava tabi tutulur. Sonrasında da 20 saatlik staj yapmakla yükümlüdürler. Bu süreci başarı ile tamamladıktan sonra Başkent Üniversitesi tarafından verilen Koçluk Eğitim Sertifikasını almaya hak kazanırlar.
Eğitimler tamamlandıktan sonra her ay ücretsiz olarak düzenlenen koçluk uygulama atölyelerine her öğrencinin en az 6 ay süresince katılması önemlidir.
Eğitmenlerimiz her öğrencimize, eğitimlerine başladıkları ilk günden itibaren mentörlük hizmeti vermektedirler.


Eğitim veren Kurumla İletişim İçin Tıklayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir