Koçluğun meslek olarak kabulünün 2. yılı için KPD video projesi!.. 

Zaman çabuk geçiyor: Haziran ayı sonunda mesleğimizin resmi gazetede yayınlanarak kabulünün tam ikinci yılı doluyor.

Biz de KPD olarak bu günü kutlamak ve mesleğin tanıtımına katkıda bulunmak için özel bir proje geliştirdik: Üyelerimizin kısa video kliplerinden oluşacak bir video kolajı hazırlayacağız.

Bu videoda yer almak için şu üç soruyu yanıtlayan ve 15 saniye aşmayan bir video çekerek baskan@koclukplatformu.org adresine yollamanız yeterli olacak:

  • Kaç yıldır koçluk yapıyorsunuz?
  • Müşterileriniz daha çok hangi kitleden geliyor?
  • Müşterilerinize sağladığınız katkıyı bir cümle ile nasıl anlatırsınız?

Bu konuda size fikir vermesi için iki örnek video hazırladık:

Üyelerimizden ricamız benzer şekilde (cep telefonunuzu yatay tutarak, 15 saniyeyi aşmayacak, sadece yukarıdaki üç soruya birer cümle ile cevap verecek şekilde) çekilmiş videolarınızı 20 Haziran gününe kadar bize ulaştırmanız. Bu şekilde size de video kolajımızda yer verebileceğiz.

Dikkat: Video çekiminizin başında ve sonunda 2’şer saniyelik boşluk olması kolaj sırasında işimizi kolaylaştıracak önemli bir unsur.

Videosunu kendi çekemeyecekler için 18 Haziran Perşembe günü 10:00 – 15:00 saatleri arasında Buyaka iş kuleleri Urban Station’da toplu çekim seansları yapacağız. Bu proje ile ilgili gelişmeleri çok yakında sosyal medya hesaplarımız ve web sitemizden takip edebileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir